Nincs bejelentkezve.

Aktuális állásajánlatok

Szívesen lenne a Geréby Kúria csapatának a tagja? Küldje el  nekünk bemutatkozó levelét és fényképes önéletrajzát!

Legfrissebb állásajánlatunk ( 2017.05.05.)

Takarító, konyhai kisegítő és mosogató állás
Kúriánk takarítót, konyhai kisegítőt és mosogatót keres.
Jó fizetés, ingyenes étkezés. Kecskemétieknek kijutás biztosított.

Érd: 06309686431. Látos Lajos

Jelenleg az alábbi munkaterületekre keresünk csapattagokat:

- felszolgáló
- szakács
- lovász
- szakács / felszolgáló tanuló
- takarító / konyhai kisegítő / mosogató

Felszolgáló

Elvárások:
Minimum 1-2 év szakmai tapasztalat
Pontos, precíz, gyors munkavégzés
Megbízhatóság, önállóság
Ápolt és igényes megjelenés
Terhelhetőség
Csapatszellem
Előny:
Saját gépkocsi
Hotelben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Fiatalos munkakörnyezet
Hosszútávú munkalehetőség

Ha szereted a kihívásokat, a változatos munkát és egy igazán különleges helyen szeretnél dolgozni jelentkezz hozzánk!

Kontakt: Látos Lajos +36 30 9686431, Email: latos@gereby.hu

Szakács

Elvárások:
Minimum 3 év szakmai tapasztalat
Előny:

LOVÁSZ
A lajosmizsei Geréby Kúria munkalehetőséget hirdet lovász munkakörbe. A jelentkező feladata a lovak és az istálló rendben tartása, lovaglás és fogathajtás. Lovas végzettség nem feltétel, de előny. Szállást és étkezést ingyenesen biztosítunk. Érdeklődni a Geréby Kúria elérhetőségein lehet.

LOVAS OKTATÓ, MUNKALOVAS

lvárások:

    Lovas szakmai végzettség (lovas oktató, lovas túravezető, lótenyésztő)
    Tapasztalat

 Előny:

    Idegennyelv ismeret

    Ingyenes szállás, étkezés, munkaruha

Ha szereted a kihívásokat, a változatos munkát és egy kellemes helyen szeretnél dolgozni jelentkezz hozzánk!

Szakács és felszolgáló tanuló

Ami neked fontos:
- kreatív munkakörnyezetben, fiatal, dinamikus csapatban dolgozhatsz
- a teljes gyakorlati időd alatt a munkába járás, munkaruha költségét megtérítjük
- ösztöndíjat fizetünk a jogszabályban meghatározott feltételek alapján
- gyakorlati időd végén igény és kölcsönös megfelelés esetén további alkalmazást ajánlunk fel

Ami számunkra fontos:
- szlogenünk a "Pusztán vendégszeretet", ezért fontos, hogy a vendégeinkkel udvariasan és segítőkészen viselkedj
- minket választó tanuló elkötelezetten vegyen részt a napi munkában

Galéria megtekintése »

« Vissza: Geréby Kúria Hotel

Törzsvendég kedvezmény /Geréby törzsclub ajándék

Egy egyszerű kérdés megválaszolásával megnyerheti a Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar 2 fő 2 éj félpanziós csomagját vagy foglalhat akár 50% kedvezménnyel törzsvendégkártyája birtokában.

Törzyvendégkárya

További info és kártya igénylés >>>